Tajemství hvězdné Avon Life inspirované Kenzem Takadou

Co přesně v sobě snoubí nová vůně Avon Life, jež pro nás vytvořil slavný japonský návrhář, umělec a světoběžník Kenzo Takada? Zveme vás na malý výlet do historie jejího vzniku.

 

Abychom lépe pochopili unikátní složení Avon Life, musíme jít ale do minulosti ještě dále, přesně do dob studií Kenza Takady. Ten v sobě objevil vášeň pro módu a návrhářství již v mladém věku, když ve volných chvílích listoval lifestylovými časopisy své sestry. Na přání rodičů ovšem začal studovat literaturu na vysoké škole University of Kobe – obor, který, jak brzy zjistil, ho ani v nejmenším nebavil a nenaplňoval.

 

Měl ale štěstí. Právě v té době otvírala tokijská módní škola Bunka své dveře prvním mužským studentům a tak se Kenzo Takada – i proti vůli své rodiny – rozhodl studií literatury nechat a zasvětit svůj život módě.

 

Významná fialka

 

Pro jeho designy jsou typické květinové vzory, nejvíc ze všeho ovšem jemná fialka, jež je zároveň ústředním motivem erbovního znaku jeho značky a symbolizuje mnoho aspektů jeho rodinného dědictví.

 

Není pochyb, že fialka je výjimečná květina. Mistrně v sobě spojuje aspekty mužské a ženské stránky, je jemná, přirozená, dlouho vydrží, ale není příliš omamná. Fialka je symbolem skromnosti a pokory, stejně jako radosti ze života a rozvážnosti. Je přechodem mezi minulostí a přítomností, mostem mezi vzpomínkami a realitou.

 

Luxusní ingredience ve vůni Avon Life for Her

 

Nová vůně od Kenzo Takady pro ženy se otevírá svěžími a šťavnatými tóny. Aroma bílého čaje vyvolává pocit jiskřivého vodopádu, zatímco leknín a červené jablko dodávají vůni energii a krystalickou čistotu.

 

Srdce vůně je tvořeno květinami.

 

Skládá se z tónů okvětních lístků fialky, bílé pivoňky a sakury, které dohromady tvoří lehké, lahodné aroma s nádechem síly a odvahy ukrývající se pod povrchem.

Konec odhaluje plné teplé tóny irisu, krémové aroma semen ibišku a fascinující hloubku pačuli, jež se snoubí v závěrečné kombinaci elegance a smyslnosti.
 

www.avon.cz