Stylový telefon Alcatel SHINE LITE – nebojte se zazářit

Alcatel SHINE LITE přináší unikátní prémiový design za skvělou cenu. Díky perfektnímu zpracování v každém detailu nabízí vynikající kombinaci designových trendů, kvalitních materiálů a pokročilých funkcí, jako je snímač otisků prstů. Alcatel SHINE LITE je cenově dostupný luxus – stylový telefon navržený pro ty, kteří mají odvahu zazářit. Pro ty, kteří od svého telefonu očekávají, že bude skvěle vypadat a nabídne jim snadné ovládání. Pro ty, pro něž je sdílení a fotografování životní vášní. Pro ty, kteří chtějí pořizovat skvělé selfie fotky kdykoli a kdekoli. Pro ty, kteří se těší, že smartphone jim bude lépe rozumět, například rychle otevře aplikaci, kterou zrovna potřebují.

 

 

Ti, kteří chtějí, aby jejich telefon dobře vypadal, a přitom byl za rozumnou cenu, se konečně dočkali. Smartphone Alcatel SHINE LITE je určen zejména lidem, kteří se chtějí před ostatními blýsknout mobilním telefonem, kombinujícím propracovaný design a šikovné funkce, jako je snímač otisků prstů nebo zábavné fotoaplikace.

Alcatel SHINE LITE

 

Stylový a prémiový design

 

Nový smartphone od Alcatelu precizně propojuje pevný kovový rámeček se zahnutým 2,5D sklem. Tvary telefonu jsou inspirovány aktuálním interiérovým designem a architektonickými trendy, v nichž se mísí sklo a kov. Jeho hrany jsou elegantně zaoblené, takže se telefon dobře drží, a to zásluhou technologie výroby broušení diamantem. Díky tomu má pouhých 7,45 mm tenký smartphone ten správný tvar, aby snadno vklouzl do vaší kabelky nebo kapsy.

Alcatel SHINE LITE

 

Inteligentní a bezpečný přístup se čtečkou otisků

 

Jednou z unikátních vlastností nového smartphonu SHINE LITE je možnost přiřadit otisky prstů až k 5 různým aplikacím, a okamžitě je spustit, i když je telefon zamčený. Jednoduše položíte prst na čtečku na zadní straně telefonu a v mžiku odemknete své oblíbené aplikace a hry! Aby toho nebylo málo, čtečka otisků prstů bezpečně ochrání vaše soukromí díky nástroji Safebox! Tato speciální ochranná funkce zamkne vaše důvěrné fotografie, videa a dokumenty do "virtuálního sejfu".Alcatel SHINE LITE

 

Nechte svá selfíčka zazářit

 

Díky 13Mpx dvoutónovému blesku na zadní straně slibuje Alcatel SHINE LITE nádherně přirozené fotky. Namiřte smartphone s 5Mpx přední kamerou a bleskem na obličej, a pak třeba řekněte "sýr" nebo trénujte jak nejlíp našpulit rty, a vaše selfíčka rázem dostanou nový šmrnc a jiskru. Funkce Faceshow umožňuje vytváření legračních videí, která seřadí vaše selfíčka do krátkých sekvencí. Funkce Splitcatcher vám zase pomůže vytvořit zajímavé fotografické koláže. A to není vše. SHINE LITE je vybaven i značkovou technologií Alcatelu zvanou Gesture Shot, která sama zapne spoušť fotoaparátu pokaždé, kdy zvednete prsty do vítězného V.

 

Více informací o telefonech Alcatel SHINE LITE najdete na webu http://www.alcatel-mobile.com/en/shine-lite.