SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA CZECH BLOG AWARDS – UKAŽ SVŮJ #FruttimoOutfit

Dlouhodobým heslem pramenité vody Aquila je: „Podporujeme mladé talenty a pomáháme jim růst!“ A právě proto jsme se stali hrdým partnerem ankety Czech Blog Awards a přinášíme vám soutěž o dvě vstupenky na finálový večer Czech Blog Awards.

 

Nejdříve něco málo o nás:

Pramenitá voda z panensky čisté přírody v okolí Karlových Varů je ideální nejenom pro kojence, ale i pro každodenní hydrataci blogerů i neblogerů. Aquila vyniká svým lehkým složením, neutrální chutí a stylovou komunikací. Navíc dlouhodobě podporuje mladé české talenty a to hlavně v oblasti hudby. Za všechny stačí zmínit Lenny, Charlie Straight, Ben Christovao, Celeste Buckingham, Mandrage a určitě všichni znáte skupinu Aquababes. V nedávné době se Aquila spojila s granini a přišla se svěžím nápadem – Fruttimo Aquila. Nejčerstvější novinka od Aquila potom je pravý vařený čaj Veritea - vyzkoušejte ho také!

 

Chceš i ty se podívat na finálový večer Czech Blog Awards a setkat se se svými oblíbenci z internetu?

 

Na blogerské akci roku se letos zase sejdou ti nejznámější youtubeři a blogeři. Chcete vyhrát vstupenky? Protože je Fruttimo partnerem fashion kategorie, jsme zvědaví, co byste si na galavečer oblékli vy. Vyfoťte se v outfitu, který si na slavnostní vyhlášení Blogerky roku 2016 plánujete obléknout a vyhrajte hned 2 lístky

 

Mechanika soutěže:

1. Dej follow @fruttimo_aquila

2. Vyfoť se v outfitu, který si plánuješ vzít na slavnostní vyhlášení Blogerky roku 2016

3. Uploaduj fotku nebo video na instagram a označ ji třemi hashtagy: #BlogerkaRoku #Fruttimo #FruttimoOutfit

To abychom vaše příspěvky našli a zařadili tě do soutěže. Nezapomeň, že abychom tvou fotku viděli, musíš mít veřejný profil. Fotky můžeš uploadovat od 4.11.2016 do 16.11.2016.

4. A vyhraj lístky na finálový večírek blogerky roku Do finále postoupí 30 fotografií s největším počtem lajků a z nich absolutního vítěze vybere porota. Vítěze budeme kontaktovat přes instagram popřípadě email nejpozději 20.11.2016

 

Aquila FruttimoAquila přišla se svěžím nápadem a představila novou řadu produktů Aquila Fruttimo. Jedná se o osvěžující spojení přirozeně čisté vody Aquila s tím nejlepším ovocem z prémiových džusů Granini. Dalším naším skvělým nápadem bylo, že podporujeme Blogerku roku.

 

Fruttimo Aquila

 

Žhavou novinkou minulého léta se stalo Fruttimo Aquila, Stylový nápoj vznikl spojením prémiových džusů Granini a pramenité vody Aquila a osvěží čtyřmi oblíbenými příchutěmi - jablkem, pomerančem, multi a červeným mixem. Samozřejmostí je nulový obsah barviv a konzervantů a vysoký podíl ovocné složky. Výhodou je o 20 % nižší obsah kalorií.

Fruttimo AquilaFruttimo Aquila je k dostání ve čtyřech oblíbených příchutích

 

Fruttimo zaujme také unikátním designem svých lahví. „Kromě nápaditého tvaru lahve, který by evokoval chuť a čerstvost ovoce jsme i u tohoto nového produktu hledali neméně důležitý aspekt finálního designu, kterým je funkčnost obalu,“ říká Ondřej Postránský, marketingový ředitel KMV. Očekávání KMV naplnil designer Marek Mikovec, se kterým KMV dlouhodobě spolupracují. „Tvar lahve symbolizuje čerstvě okrájené ovoce. Průhlednou část lahve tvoří více než 50 facet, ze kterých ani jedna není stejná. Lesk facet a také lom světla dynamicky mění tvar a dává lahvi unikátní charakter,“ říká designer Marek Mikovec. Spotřebiteli oblíbená novinka Fruttimo Aquila díky své originální lahvi boduje také u nadšenců dobrého designu. Aktuálně si nápaditého designu Fruttima všiml prestižní web o obalovém designu Packaging of the World. „POTW je prestižní portál o obalovém designu, který celosvětově vybírá ty nejkreativnější obaly. Prezentace produktu na stránkách POTW je uznáním jeho kvalit,“ dodává Marek Mikovec.

 

O designerovi Marku Mikovcovi

Vystudoval Akademii výtvarných umění v Bratislavě/obor Industrial design. Na Akademii umění v Saint Etienne ve Francii se specializoval na studium navrhování prostřednictvím CAD. Od ukončení studií působí v České republice a od roku 2005 se designu věnuje jako freelance designer.

 

Pro KMV navrhoval např. design nových sportovních lahví Magnesia GO, stage bar pro Mattoni Koktejl Festival, cenu Hvězda Internetu pro Českého Slavíka, či občerstvovací automaty VERY GOODIES pro Letiště Václava Havla Praha.