Sluchátka Sennheiser barevně a živě hrají už sama o sobě, říká Michal Otruba

Co je na stylových sluchátkách Panter Sennheiser nejlepší? V čem jsou jedinečná a jaké další produkty značky Sennheiser se hodí pro blogery a youtubery? Zeptali jsme se manažera Michala Otruby.

 

Michale, jste manažerem prodeje sluchátek Panter Sennheiser. Prozraďte nám, čím jsou sluchátka této značky jedinečná. 
Německá firma Sennheiser vyrábí bombastické množství modelů sluchátek, jedinečnost je nejen v tom, že si vybere opravdu každý, podle hudby, podle velikosti hlavy či uší, s kabelem i bez. Úplně bezkonkurenční je, že sluchátka fakt hrajou ohromujícím způsobem, budete zírat. Navíc jsou vyrobená tak, že na ně lze i koukat (jsou fakt pěkná) a snesou běžné, každodenní zacházení.

 

Jak byste popsal výhody těchto sluchátek naprostému laikovi? Proč bychom si měli pořídit právě sluchátka Sennheiser?
Lehká otázka. Na první poslech zjistíte, že sluchátka Sennheiser barevně a živě hrají už sama o sobě a není nutné je dopovat přidáváním basů a velkou hlasitostí, jako u nekvalitních značek. Na sluchátka Sennheiser si zvyknete rychle, protože jsou pohodlná a ten zvuk je fakt výborný, nesundáte je půl dne a současně si do nich nemusíte rvát hlasité decibely až k ohluchnutí.

 

Říká se, že časté nošení sluchátek může způsobovat poškození sluchu. Je to mýtus nebo na tom něco je?
Není to mýtus. Je jasné, že nekvalitní sluchátka opravdu ohrožují sluch, protože jejich nevýrazný zvuk automaticky vylepšujete hlasitostí, aby bylo vůbec něco slyšet. Sluchátka Sennheiser jsou právě výjimečná plnou nezkreslenou reprodukcí, zvuk vás fakt dostane a nemusíte hlasitost vyhánět na maximum. Současně máte ouška v pohodlí, protože jsou sluchátka určená pro dlouhé poslouchání.

 

Kdybyste měl vyzdvihnout jiný produkt firmy Sennheiser, který by to byl?
V současné době to je špičkový model pro cestování – PXC 550. Jsou vybavená potlačením hluku okolo vás. Systém NoiseGard Hybrid udělá bublinu ticha okolo a máte klid na muziku, v autobuse, na nádraží nebo ve škole.

 

Které další produkty byste doporučil blogerům a youtuberům? 
Pro poslech a komunikaci na internetu jsou ideální nejen tzv „herní“ sluchátka jako např. modely Sennheiser GAME ONE či GAME ZERO, ale i profesionální tzv. „callcentrová“ sluchátka. Jsou lehká, s výborným zvukem, super mikrofony na raménku a je jasné, že jsou určena pro téměř nekonečný poslech, když s nimi vydrží zaměstnanci v callcentru celý den každý den.

 

Chystá Sennheiser nějaké novinky? Na co se můžeme v blízké době těšit?
Myslím, že skvělou novinkou budou herní GSP 300 a GSP 350, vypadají jako profi letecká sluchátka pilotů Airbusů nebo Boeingů. Navíc hrají 7.1 prostorový zvuku nových počítačových her, což pochopitelně zblázní i posluchače akčních filmů. Navíc budete vypadat jako pilot letadla. :-)