Partner Blogerky roku: UGO, zamlsáte si bez čekání a bez výčitek

Zamlsat si bez výčitek a k tomu ještě napumpovat tělo vitamíny a dobrou náladou? Míst, kde je to možné, u nás stále přibývá. Jmenují se UGO Freshbary a Salaterie a v Česku a na Slovensku už jich najdete téměř sedmdesát.


UGO je značka, která se prostřednictvím sítě svých Freshbarů a Salaterií rozhodla zbořit dva nejčastější mýty o zdravém jídle: že co je zdravé, není dobré a že se nedá najíst zároveň zdravě a rychle.


V UGO vám během chvilky přímo před vašima očima připraví osvěžující freshe, poctivé polévky, originální saláty nebo zmrzlinu, po které nemusíte mít výčitky. A pokud hodně spěcháte, jsou tu i zdravé svačinky do ruky a UGO lahvičky na cestu.

UGO


Základem všech nápojů i jídel v UGO je čerstvé ovoce a zelenina. Na prvním místě jsou vždy kvalitní suroviny, pouze ty s jasným původem a od vybraných pěstitelů. UGO také pravidelně obměňuje sezónní nabídku drinků i salátů podle toho, co příroda zrovna v daném období nabízí. Ovoce a zelenina, které jsou zrovna v sezóně, totiž nejen že lépe chutnají, ale jsou také přímo nabité zdravím.


UGO se nebojí zkoušet nové trendy suroviny a originální chuťové kombinace. Kde jinde si můžete dát salát s quinoou a kadeřávkem nebo drink s dýní a kurkumou? UGO se svojí nabídkou myslí samozřejmě i na vegetariány, vegany a další zákazníky se specifickými potřebami.


Z návštěvy UGO budete odcházet příjemně sytí bez toho, abyste odpoledne usínali za monitorem. Naopak se budete cítit svěží, plní energie a jako bonus si odnesete dobrý pocit a dobrou náladu.

Více na www.ugo.cz.