Nejčastější otázky

NOMINACE
 

1.       Jak mohu nominovat blogerku?

Ankety Blogerka roku se může účastnit každá blogerka, která má svůj blog/kanál založený před datem 1. 1. 2016. Blogerka, která má založený blog/kanál po datu 1. 1. 2016, může svůj blog/kanál nominovat na OBJEV ROKU. Anketa Blogerka roku je určená pouze pro české blogerky. V období od 10. 10. 2016 do 24. 10. 2016 budou probíhat nominace blogů. Do ankety ho může nominovat přímo sama blogerka nebo jakákoli třetí osoba. Nominovat blogerku je možné prostřednictvím formuláře na portálu BlogerkaRoku.cz. V rámci nominace je třeba vždy uvést své jméno, e-mail, url nominovaného blogu a kategorii, do které je blog/kanál nominován.
 

            2. Do které kategorie mohu nominovat blog, když skončím a po čase si založím nový blog/kanál?

Pokud byl nový blog/kanál založený v roce 2016 a příspěvky na něm jsou pouze z tohoto roku, patří do kategorie Cosmo objev. Vyjímku má porota, která může nominovat blogerky, které se neobjevily v nominacích roku předešlého.
 

            3. Můj blog byl nominován do špatné kategorie…

Pokud zjistíš, že byl Tvůj blog zařazen do jiné kategorie, napiš nám na email cba@czechblogawards.cz název nominovaného blogu a kategorii, do které si blog přeješ zařadit.
 

4.      Jak poznám, že byl blog nominován?

Po odeslání formuláře se Ti zobrazí informace o tom, zda byl návrh na nominaci úspěšný. V opačném případě, pokud se již blog/kanál mezi nominacemi nachází, se ti zobrazí informace, nominovaný blog již byl nominován a v seznamu nominací se tedy již nachází.
 

5.       Co když se blog/kanál nezobrazuje mezi nominovanými?

Můj blog byl nominován, zobrazila se mi informace o úspěšném zařazení do nominace, ale můj blog se mezi nominovanými nezobrazuje, čím to je?
Úspěšný návrh na nominaci znamená, že se navrhnutý blog nachází v seznamu nominací, který následně prochází ruční kontrolou, která blog důkladně prochází a pokud nominovaná nesplňuje některé z pravidel ankety, není blog do nominací schválen.
Pravidla úspěšného schválení: blog musí být aktivní, nesmí být čistě komerční (nesmí to být blog psaný nějakou firmou, firemní blog) na blogu se nesmí objevovat články s erotickým obsahem nebo články podněcující náboženskou, rasovou či jinou nesnášenlivost.
 

6.      Moje nominace splňuje všechna výše uvedená pravidla, přesto se můj blog v nominacích neobjevuje.

Kontaktuj nás na e-mailu cba@czechblogawards.cz a my se hned na tvou nominaci podíváme.


HLASOVÁNÍ
 

 1. Proč musím u hlasování uvádět své tel. číslo?
  Nejprve musíme říct, že Vaše údaje jsou u nás naprosto chráněné. Pouze na Váš email Vám budou chodit novinky o dění v Blogerce roku. Pokud ani ty nebudeš chtít dostávat, stačí jednoduše v emailu kliknout na zrušení. Telefonní číslo chceme pouze z jediného důvodu a tím je korektnost hlasování.
   
 2. Kolikrát mohu hlasovat?
  Hlasovat můžeš 1x v každé kategorii. Opakované pokusy o hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny.
   
 3. Nepřišel mi potvrzující email
  Na email mi nedorazilo potvrzení o hlasování… Nejprve zkontroluj složku spam, zda se zpráva nedoručila právě tam. Může také nastat prodleva v doručení, která může být způsobena na straně poštovního serveru. Svůj email tedy zkontroluj později. Pokud by i přes to email stále nedorazil, kontaktuj nás na emailu cba@czechblogawards.cz a my Tvůj hlas potvrdíme ručně.

Máš další otázky? Kontaktuj nás: cba@czechblogawards.cz