MOMENTUM - momentálně nejhustší sluchátka v Evropě

Tvarově i barevně výrazná sluchátka v několika pastelově výrazných barvách lze kombinovat nejen s blůzkou ale i s líčením. Sluchátka mají výhodu, že je lze nosit i okolo krku a také zde vypadají opravdu úchvatně a současně je nikde nezapomeneme.

Sluchátka Momentum

Jsou měkce polstrovaná a potažená jemnou pravou kůží, kterou si německá firma Sennheiser nechává speciálně dovážet z Anglie pro její hebkost. Kůže má speciální úpravu a tak odolává nejen vodě, ale minimálně se na ni chytá i make-up a navíc jde snadno setřít.

Sluchátka Sennheiser

Muzika je super, protože okolní hluk je značně utlumen. Bomba je, že na kabelu snadno nehmátnete i ovladač s několika tlačítky, uvnitř je ukryt mikrofon, a tak lze snadno telefonovat, i když máte mobil v kabelce.

Sluchátka Sennheiser MOMENTUM

Je perfektně slyšet a navíc to co vám kdo říká, kromě vás ze sluchátek nikdo jiný neslyší. Tlačítky lze upravovat hlasitost a přeskakovat skladby v přehrávači/mobilu. Také druhý náhradní kablík je příjemně tenký ale odolný a s konektorem přesně do mobilu či notebooku. MOMENTUM perfektně sedí a tak je ani v posteli či autobuse nebo v metru nemusíme hlídat na uších. V setu dostaneme perfektně tvarované tuhé pouzdro na zip.

Sluchátka MOMENTUM

Sennheiser MOMENTUM ON-EAR BLACK/IVORY - dokonalý zvuk a stylový vzhled.

Sennheiser