Který z nejpopulárnějších blogerů navrhne batoh BAGMASTER?

Jedinečná šance navrhnout vlastní batoh byla jednou z cen v anketě Czech Blog Awards 2016, kdo získá možnost této exkluzivní spolupráce? Od koho by se Vám návrh batohu líbil nejvíce?

 

BAGMASTER je renomovanou českou značkou s dlouholetou tradicí. Školní batohy a příslušenství jsou denně používané, a proto se vyplatí dbát na kvalitu. Právě BAGMASTER splňuje přísné nároky, jejich batohy jsou prostorné, praktické a ergonomicky řešené, takže nezatěžují páteř a podporují její zdravý vývoj. V neposlední řadě se soustředí i na design a nabízí různé styly a barvy, takže si vybere opravdu každý od žáků Základní školy až po vysokoškoláky.

 

Nyní BAGMASTER nabídne jenomu z finalistů možnost spolupráce na návrhu originálního batohu! Kromě vysoké kvality a zdravotní konstrukce tedy dostaneme zbrusu nový design, na kterém se bude podílet jedna z nejoblíbenějších blogerek nebo blogerů Česka!

 

Školní batoh je každodenní potřebou, praktickou věcí, ale i módním doplňkem. Můžeme se tedy těšit na všední pomůcku každodenního života v nevšedním provedení.

 

Který z finalistů tuto možnost získá? Koho tipujete Vy?