Když parfémy, tak jedině na Elnino.cz

On-line nákupy parfémů a kosmetiky jsou neustále tak trochu opředeny rouškou tajemství – jak to, že jsou ty parfémy mnohdy i o polovinu levnější než v kamenné prodejně? Jak voní? Kladný a vysoce profesionální přístup Elnino.cz k zákazníkovi boří jednou pro vždy veškeré bariéry v on-line nakupování parfémů a kosmetiky. Elnino.cz je parfumérií, která vás bude bavit.

 

Hlavní sídlo v Praze? Ale kde že. Již v roce 2003 stávající majitelé založili firmu na náměstí v malebném městečku Nová Paka v podhůří Krkonoš. Právě ochota, pracovitost a rodinný přístup dovedl Elnino.cz tam, kde dnes je – na post jednoho z nejúspěšnějších e-shopů u nás.

 

Internetová parfumérie Elnino.cz nabízí více než 1 milion originálních a značkových produktů. Díky svých vlastním skladovým prostorám o velikosti 5 000 m², může garantovat 100% celého nabízeného sortimentu parfémů a kosmetiky skladem. Prim budou vždy hrát parfémy, ať už ty dámské či pánské. Za pozornost však jistě stojí i široké portfólio kosmetiky. Značky z celého světa tak máte přehledně na jednom místě.

 

Parfumérie Elnino.cz chce být svým zákazníků ještě blíže – v Praze naleznete hned 2 kamenné prodejny, kde můžete vybrané produkty nejen otestovat, ale i nakoupit za internetové ceny.

 

Věděli jste, že Elnino.cz má i svůj vlastní blog? Snažíme se, abychom produkty, které prodáváme, opravdu znali a dovedli Vám všem v případě potřeby poradit. A tak vzniklo Selfino.cz. A tak teď pro vás pravidelně testujeme, fotíme a i točíme videa na Youtube.

 

Oplátkou za přízeň nejen pro naše stávající zákazníky pravidelně připravujeme soutěže o parfémy a kosmetiku nebo speciální slevové akce. Každý tak u nás najde to své.