Hlavní partneři

Mediální partneři

Ceny

Prohlédněte si ceny za jednotlivá místa

Všem finalistkám kategorie BEAUTY věnuje společnost AVON hodnotný balíček produktů v čele s novinkou – dvojicí vůní pro ni i pro něj AVON LIFE. Těšit se rovněž může na další produktové novinky z oblasti dekorativní kosmetiky, péče o pleť a tělo.

1.- 10. místo

Oblíbený e-shop Elnino.cz věnuje blogerce umístěné na druhém místě v kategorii Beauty dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč k nákupu libovolného zboží na www.parfemy-elnino.cz.

2. místo

BILLA podporuje blogerky a blogerce, která obsadí 2. místo v kategorii FOOD věnuje poukázky na nákup do BILLY v hodnotě 5.000,- Kč. BILLA fandí blogerkám a my fandíme BILLE :-).

2. místo

Oblíbená vlasová péče Bellissima věnuje finalistkám kategorie BEAUTY profesionální vysoušeč vlasů BHD2. Rychle suší kořínky a udržuje konečky vlasů hydratované. Vysoce výkonný profesionální fén, který udržuje vaše vlasy lesklé, zdravé a chráněné.

4.- 10. místo

Model MOMENTUM 2 On-Ear nabízí vysokou kvalitu zvuku a barevné kombinace. Získala ocenění Nejlepší sluchátka roku 2015-2016.Jsou stvořena pro náročný provoz na cestách a mají ambice se stát vyhledávaným módním doplňkem. Kromě špičkové zvukové kvality mají stylový vzhled a high-tech materiály: ocel a měkkou tkaninu Alcantara s vysokou mechanickou odolností.

1. místo

Oblíbená online parfumérie Elnino.cz věnuje všem finalistkám kategorie BEAUTY balíček plný krásy. Blogerky se mohou těšit na produkty od značky Swiss smile, voňavou novinku roku 2016 a další kosmetická překvapení.

1.- 10. místo

UGO věnuje vítězce kategorie FOOD věrnostní kartu nabitou na 2.500,- Kč.

1. místo

Finalistka, která se umístí na 2. místě, získá poukaz v hodnotě 5.000,- Kč do e-shopu Olympus.

2. místo
Vítězka kategorie FASHION získá dárkový poukaz v hodnotě 10.000,- Kč, který může uplatnit k nákupu stylové obuvi Tamaris. 1. místo

Švýcarská centrála cestovního ruchu Switzerland Tourism připravila pro vítěze všech kategorií Blogerky a Blogera roku společný pobyt vítězů, na kterém je čeká ten nejlepší odpočinek a skvělé zážitky. Hodnota tohoto exkluzivního leteckého pobytu do Švýcarska je 55.000,- Kč.

1. místo

Oblíbená vlasová péče Bellissima věnuje blogerce umístěné na druhém místě v kategorii BEAUTY dárkový poukaz v hodnotě 3.000 Kč.

2. místo
Blogerka roku v kategorii LIFE získá možnost exkluzivní roční spolupráce s TchiboBlog.cz. Může se podílet na článcích, photoshootech i videích. 1. místo

Oblíbená vlasová péče Bellissima věnuje blogerce umístěné na třetím místě v kategorii BEAUTY dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč.

3. místo

BILLA podporuje blogerky a blogerce, která obsadí 3. místo v kategorii FOOD věnuje poukázky na nákup do BILLY v hodnotě 2.000,- Kč. BILLA fandí blogerkám a my fandíme BILLE :-).

3. místo

Pro všechny finalistky kategorie VIDEO značka Maybelline NY připraví kosmetický balíček.

1.- 10. místo

Finalistka, která se umístí na 3. místě, získá poukaz v hodnotě 3.000,- Kč do e-shopu Olympus.

3. místo

Společnost Tchibo věnuje blogerce umístění na 1. místě skvělý kávovar Cafissimo LATTE Coppero s roční zásobou kapslí. Tchibo má také skvělý blog, na který se určitě podívejte www.tchiboblog.cz.

1. místo

BILLA podporuje blogerky a blogerce, která obsadí 3. místo v kategorii FOOD věnuje poukázky na nákup do BILLY v hodnotě 10.000,- Kč. BILLA fandí blogerkám a my fandíme BILLE :-).

1. místo

Vítězky všech kategorií získají roční předplatné časopisu COSMOPOLITAN.

1.

Blogerka roku v kategorii Fashion získá špičkový fotoaparát Olympus PEN E-PL8 v bílé barvě s univerzálním objektivem 14-42mm v hodnotě 17.000,- Kč. Více na www.olympus.cz.

 

1. místo

Oblíbený e-shop Elnino.cz věnuje blogerce umístěné na prvním místě v kategorii Beauty dárkový poukaz k nákupu libovolného zboží na www.parfemy-elnino.cz v hodnotě 3.000 Kč.

1. místo
Vítězce v kategorii Beauty věnuje společnost AVON kompletně vybavený kosmetický kufřík a individuální vizážistický kurz s Pavlem Bauerem, vizážistou celebrit a oficiálním vizážistou společnosti AVON. 1. místo

Blogerka roku v kategorii FOOD získá možnost exkluzivní roční spolupráce.

1. místo

Společnost BAGMASTER věnuje všem finalistům, kteří jsou školou povinní nový školní batoh dle jejich výběru.

Všichni školou povinní

Chytrý telefon v krásné konstrukci kombinace kovu a skla. 5" IPS displej s rozlišením HD, 4jádrový procesor MediaTek MT6737 1.3GHz, 2GB RAM, 16GB interní paměti; 13Mpix a 5Mpix fotoaparáty, technologie: Bluetooth 4.2, WiFi, GPS; slot microSD, čtečka otisků, baterie 2460 mAh, platforma Android 6.0 Marshmallow.

1. místo

Italská značka Frais Monde, jejímž výhradním distributorem v ČR je e-shop Elnino.cz, si připravila pro finalistiky kategorie BEAUTY balíček s voňavými produkty, které si získají každou mladou dívku i ženu.

1.- 10. místo

Vítězka kategorie VIDEO má možnost získat roční spolupráci se značkou Maybelline NY.

1. místo

Oblíbený e-shop Elnino.cz věnuje blogerce umístěné na třetím místě v kategorii Beauty dárkový poukaz k nákupu libovolného zboží na www.parfemy-elnino.cz v hodnotě 1.500 Kč.

3. místo
Společnost Tchibo věnuje Blogerce roku v kategorii LIFE poukázku k nákupu v obchodech Tchibo nebo na Tchibo.cz v hodnotě 5.000,- Kč. 1. místo

Blogerky Roku získají možnost exkluzivní spolupráce s projektem VIRAL ACADEMY. Zapojí se do jeho speciálního programu cíleného na svět sociálních médií. Pravidelně se budou potkávat s osobnostmi, které v předních liniích ovlivňují on-line svět. Čeká je jedinečný projekt plný přednášek, diskuzí, výjimečných osobností a virální reality.

1. místo

Oblíbená vlasová péče Bellissima věnuje blogerce umístěné na prvním místě v kategorii BEAUTY dárkový poukaz v hodnotě 5.000 Kč.

1. místo