Hlavní partneři

Mediální partneři

Ceny

Prohlédněte si ceny za jednotlivá místa

Chytrý telefon v krásné konstrukci kombinace kovu a skla. 5" IPS displej s rozlišením HD, 4jádrový procesor MediaTek MT6737 1.3GHz, 2GB RAM, 16GB interní paměti; 13Mpix a 5Mpix fotoaparáty, technologie: Bluetooth 4.2, WiFi, GPS; slot microSD, čtečka otisků, baterie 2460 mAh, platforma Android 6.0 Marshmallow.

1. místo

Finalistka, která se umístí na 2. místě, získá poukaz v hodnotě 5.000,- Kč do e-shopu Olympus.

2. místo
Společnost Tchibo věnuje Blogerce roku v kategorii LIFE poukázku k nákupu v obchodech Tchibo nebo na Tchibo.cz v hodnotě 5.000,- Kč. 1. místo

BILLA podporuje blogerky a blogerce, která obsadí 3. místo v kategorii FOOD věnuje poukázky na nákup do BILLY v hodnotě 10.000,- Kč. BILLA fandí blogerkám a my fandíme BILLE :-).

1. místo

BILLA podporuje blogerky a blogerce, která obsadí 3. místo v kategorii FOOD věnuje poukázky na nákup do BILLY v hodnotě 2.000,- Kč. BILLA fandí blogerkám a my fandíme BILLE :-).

3. místo

Oblíbená vlasová péče Bellissima věnuje finalistkám kategorie BEAUTY profesionální vysoušeč vlasů BHD2. Rychle suší kořínky a udržuje konečky vlasů hydratované. Vysoce výkonný profesionální fén, který udržuje vaše vlasy lesklé, zdravé a chráněné.

4.- 10. místo

Finalistka, která se umístí na 3. místě, získá poukaz v hodnotě 3.000,- Kč do e-shopu Olympus.

3. místo

Italská značka Frais Monde, jejímž výhradním distributorem v ČR je e-shop Elnino.cz, si připravila pro finalistiky kategorie BEAUTY balíček s voňavými produkty, které si získají každou mladou dívku i ženu.

1.- 10. místo
Blogerka roku v kategorii LIFE získá možnost exkluzivní roční spolupráce s TchiboBlog.cz. Může se podílet na článcích, photoshootech i videích. 1. místo

Oblíbená online parfumérie Elnino.cz věnuje všem finalistkám kategorie BEAUTY balíček plný krásy. Blogerky se mohou těšit na produkty od značky Swiss smile, voňavou novinku roku 2016 a další kosmetická překvapení.

1.- 10. místo

Společnost BAGMASTER věnuje všem finalistům, kteří jsou školou povinní nový školní batoh dle jejich výběru.

Všichni školou povinní

UGO věnuje vítězce kategorie FOOD věrnostní kartu nabitou na 2.500,- Kč.

1. místo

Blogerka roku v kategorii FOOD získá možnost exkluzivní roční spolupráce.

1. místo

Oblíbený e-shop Elnino.cz věnuje blogerce umístěné na třetím místě v kategorii Beauty dárkový poukaz k nákupu libovolného zboží na www.parfemy-elnino.cz v hodnotě 1.500 Kč.

3. místo

Oblíbená vlasová péče Bellissima věnuje blogerce umístěné na třetím místě v kategorii BEAUTY dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč.

3. místo

BILLA podporuje blogerky a blogerce, která obsadí 2. místo v kategorii FOOD věnuje poukázky na nákup do BILLY v hodnotě 5.000,- Kč. BILLA fandí blogerkám a my fandíme BILLE :-).

2. místo
Vítězka kategorie FASHION získá dárkový poukaz v hodnotě 10.000,- Kč, který může uplatnit k nákupu stylové obuvi Tamaris. 1. místo

Oblíbený e-shop Elnino.cz věnuje blogerce umístěné na druhém místě v kategorii Beauty dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč k nákupu libovolného zboží na www.parfemy-elnino.cz.

2. místo

Blogerka roku v kategorii Fashion získá špičkový fotoaparát Olympus PEN E-PL8 v bílé barvě s univerzálním objektivem 14-42mm v hodnotě 17.000,- Kč. Více na www.olympus.cz.

 

1. místo

Model MOMENTUM 2 On-Ear nabízí vysokou kvalitu zvuku a barevné kombinace. Získala ocenění Nejlepší sluchátka roku 2015-2016.Jsou stvořena pro náročný provoz na cestách a mají ambice se stát vyhledávaným módním doplňkem. Kromě špičkové zvukové kvality mají stylový vzhled a high-tech materiály: ocel a měkkou tkaninu Alcantara s vysokou mechanickou odolností.

1. místo

Vítězky všech kategorií získají roční předplatné časopisu COSMOPOLITAN.

1.

Švýcarská centrála cestovního ruchu Switzerland Tourism připravila pro vítěze všech kategorií Blogerky a Blogera roku společný pobyt vítězů, na kterém je čeká ten nejlepší odpočinek a skvělé zážitky. Hodnota tohoto exkluzivního leteckého pobytu do Švýcarska je 55.000,- Kč.

1. místo
Vítězce v kategorii Beauty věnuje společnost AVON kompletně vybavený kosmetický kufřík a individuální vizážistický kurz s Pavlem Bauerem, vizážistou celebrit a oficiálním vizážistou společnosti AVON. 1. místo

Pro všechny finalistky kategorie VIDEO značka Maybelline NY připraví kosmetický balíček.

1.- 10. místo

Blogerky Roku získají možnost exkluzivní spolupráce s projektem VIRAL ACADEMY. Zapojí se do jeho speciálního programu cíleného na svět sociálních médií. Pravidelně se budou potkávat s osobnostmi, které v předních liniích ovlivňují on-line svět. Čeká je jedinečný projekt plný přednášek, diskuzí, výjimečných osobností a virální reality.

1. místo

Oblíbená vlasová péče Bellissima věnuje blogerce umístěné na druhém místě v kategorii BEAUTY dárkový poukaz v hodnotě 3.000 Kč.

2. místo

Vítězka kategorie VIDEO má možnost získat roční spolupráci se značkou Maybelline NY.

1. místo

Oblíbený e-shop Elnino.cz věnuje blogerce umístěné na prvním místě v kategorii Beauty dárkový poukaz k nákupu libovolného zboží na www.parfemy-elnino.cz v hodnotě 3.000 Kč.

1. místo

Oblíbená vlasová péče Bellissima věnuje blogerce umístěné na prvním místě v kategorii BEAUTY dárkový poukaz v hodnotě 5.000 Kč.

1. místo

Společnost Tchibo věnuje blogerce umístění na 1. místě skvělý kávovar Cafissimo LATTE Coppero s roční zásobou kapslí. Tchibo má také skvělý blog, na který se určitě podívejte www.tchiboblog.cz.

1. místo

Všem finalistkám kategorie BEAUTY věnuje společnost AVON hodnotný balíček produktů v čele s novinkou – dvojicí vůní pro ni i pro něj AVON LIFE. Těšit se rovněž může na další produktové novinky z oblasti dekorativní kosmetiky, péče o pleť a tělo.

1.- 10. místo